Witamy na stronie
naszego gabinetu
Nasza praktyka stomatologiczna została stworzona by zapewnić pacjentom maksymalny komfort i satysfakcję.
Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom oraz nowoczesnym technikom i materiałom możemy zagwarantować naszym pacjentom leczenie wolne od stresu, na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
Gwarantujemy:
miłą i przyjazną atmosferę,
bezbolesność leczenia,
obsługę wysoce wykwalifikowanego personelu,
kompleksowe leczenie,
nowoczesne wyposażenie i materiały,
najwyższą jakość.
Diagnostyka radiologiczna

Podstawą efektywnego leczenia jest jak najlepsza diagnostyka. Naszym Pacjentom oferujemy najnowocześniejszy cyfrowy system obrazowania radiologicznego.

W naszym gabinecie korzystamy z nowoczesnego systemu obrazowania firmy KODAK – CS 9000 3D. To nowy, innowacyjny, cyfrowy system obrazowania zapewniający najpełniejszą i najpewniejszą diagnozę. Urządzenie CS 9000 3D łączy w sobie możliwość wykonywania tomografii 3D oraz pantomografii 2D.

Diagnostyka w leczeniu kanałowym – tomografia komputerowa 3D umożliwiająca trójwymiarową analizę obrazu i dokładne zaplanowanie leczenia kanałowego.

Diagnostyka w leczeniu kanałowym - Obrazowanie Pantomograficzne 2D dostarczające szybkiego i pełnego przeglądu stanu uzębienia.

Przy unicie stomatologicznym znajduje się rentgen punktowy z systemem radiowizyjnym. Pozwala to na wykonywanie zdjęć cyfrowych bezpośrednio podczas zabiegu.

Obraz RTG uzyskujemy na ekranie komputera w ciągu 2 sekund od wykonania zdjęcia.

System radiologii wykorzystywany w naszym gabinecie pozwala na redukcję dawki promieni RTG w zdjęciach wewnątrzustnych aż do 90%. Pozwala to na wykonanie kilku zdjęć podczas jednego zabiegu przy łącznej niższej dawce promieniowania. Ma to szczególne znaczenie przy leczeniu endodontycznym.

Kamera wewnątrzustna

Jako standardową procedurę diagnostyczną, poza zdjęciami RVG, stosujemy badanie kamerą wewnątrzustną. Stanowisko pracy lekarza wyposażone jest w duży monitor ciekłokrystaliczny na którym nasi Pacjenci (jeżeli sobie tego życzą) mogą obserwować stan swojego uzębienia oraz wykonywany zabieg.

Mikroskop stomatologiczny

W naszej przychodni korzystamy z mikroskopu zabiegowego uznanej firmy CARL ZEISS. Mikroskop stomatologiczny ZEISS to nowoczesny, kompaktowy mikroskop diagnostyczno-operacyjny dla stomatologii o znakomitych parametrach technicznych.

Mikroskop stomatologiczny pozwala dostrzec najdrobniejsze szczegóły na strukturze zębów podczas badania diagnostycznego. Pozwala to na wykrycie najmniejszych zmian próchnicowych oraz ich wczesne leczenie. W przypadku leczenia endodontycznego pozwala na powiększenie pola zabiegowego, co ułatwia odnalezienie wszystkich kanałów korzeniowych oraz zdiagnozowanie procesów patologicznych takich jak resorpcja czy perforacja
Projektowanie stron internetowych Malbork