Witamy na stronie
naszego gabinetu
Nasza praktyka stomatologiczna została stworzona by zapewnić pacjentom maksymalny komfort i satysfakcję.
Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom oraz nowoczesnym technikom i materiałom możemy zagwarantować naszym pacjentom leczenie wolne od stresu, na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
Gwarantujemy:
miłą i przyjazną atmosferę,
bezbolesność leczenia,
obsługę wysoce wykwalifikowanego personelu,
kompleksowe leczenie,
nowoczesne wyposażenie i materiały,
najwyższą jakość.
The Wand™ Plus

The Wand Plus to szeroki wybór procedur znieczulania – począwszy od znieczuleń podniebiennych, poprzez przewodowe, nasiękowe, do znieczuleń śródwięzadłowych włącznie. Urządzenie gwarantuje niezrównaną precyzję operowania niedostępną w żadnym innym urządzeniu do znieczulania. Zapewnia niespotykaną dotąd skuteczność i dokładność wykonywania procedur znieczulania, gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo dla lekarza, zaś pacjentowi The Wand Plus oferuje bezbolesną iniekcję, efektywne znieczulenie i komfort po zabiegu stomatologicznym. A wszystko w trosce o minimalnie inwazyjne procedury stomatologiczne.

The Wand Plus, to komputerowy system do podawania znieczuleń miejscowych, kontrolujący w czasie rzeczywistym prędkość deponowania. Środek znieczulający jest podawany z prędkością fizjologiczną. Ciśnienie podawania oraz dawka są dobrane tak, aby zapewnić jak najlepsze wchłanianie środka znieczulającego i wyeliminować uczucie rozpierania oraz dyskomfort pacjenta przy deponowaniu. Umożliwia to komfortowe i bezbolesne podawanie wymaganej dawki znieczulenia. W efekcie otrzymujemy przewidywalne znieczulenie miejscowe działające dłużej.

The Wand Plus jest pierwszą na świecie technologią, w której jedno wkłucie jest wszystkim, co wymagane, aby bezpiecznie i przewidywalnie osiągnąć precyzję znieczulenia jednego lub kilku zębów, bez konieczności podawania znieczulenia przewodowego. Technologia ta jest wysoce efektywna dla przypadków w różnych kwadrantach szczęk.

Atraumatyczne deponowanie znieczuleń podniebiennych pozwala na zastosowanie ich w stomatologii estetycznej bez utraty funkcji motorycznych i czuciowych wargi górnej. Płaszcz anemizacyjny pozwala wykonywać bezboleśnie dla pacjenta trudniejsze znieczulenia, które przy użyciu tradycyjnych metod są bardzo nieprzyjemne, a często bolesne.

The Wand jest bezpiecznym i niezastąpionym systemem w przypadku znieczuleń dzieci.

System The Wand Plus jest wyposażony w sterylne i bezpieczne jednorazowe końcówki robocze.
Projektowanie stron internetowych Malbork