Witamy na stronie
naszego gabinetu
Nasza praktyka stomatologiczna została stworzona by zapewnić pacjentom maksymalny komfort i satysfakcję.
Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom oraz nowoczesnym technikom i materiałom możemy zagwarantować naszym pacjentom leczenie wolne od stresu, na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
Gwarantujemy:
miłą i przyjazną atmosferę,
bezbolesność leczenia,
obsługę wysoce wykwalifikowanego personelu,
kompleksowe leczenie,
nowoczesne wyposażenie i materiały,
najwyższą jakość.
Gabinet zapewnia Pacjentom stały dostęp do zaawansowanych zabiegów profilaktycznych. Nie trzeba już pamiętać o wizytach kontrolnych co 6 miesięcy, gdyż nasz personel z wyprzedzeniem powiadamia Pacjentów.

Nasz gabinet oferuje:
Indywidualny program higieny dla danego Pacjenta
Najnowsze urządzenia ultradźwiękowe i piaskarki
Automatyczne powiadamianie co 6 miesięcy o wizytach kontrolnych
Wizyty higienizacyjne

W zakres tzw. wizyty higienizacyjnej wchodzi:
konsultacja lekarza i ustalenie indywidualnego programu higieny jamy ustnej (przy 1 wizycie)
usunięcie złogów nad- i poddziąsłowych (osad i kamień) urządzeniem ultradźwiękowym
piaskowanie zębów
fluoryzacja zębów
instruktaż na fantomie zabiegów higienizacyjnych zleconych przez lekarza

Scaling

Scaling i piaskowanie to dwie profesjonalne metody oczyszczania zębów z kamienia nazębnego powstałego w wyniku zmineralizowania płytki nazębnej. Zabiegi te zapobiegają stanom zapalnym przyzębia, obniżania się linii dziąseł oraz paradontozie.

Scaling polega na usuwaniu płytki bakteryjnej i kamienia z zębów za pomocą ultradźwiękowych skalerów stomatologicznych.

(przed piaskowaniem)

(po piaskowaniu)
Piaskowanie

Zabieg polegający na usunięciu przebarwień i osadu na zębach za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących (wodorowęglan sodu) i powietrza.

Zabieg polega na systematycznym czyszczeniu wszystkich widocznych powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc każdego z zębów. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i trwa około 30 minut. W naszym gabinecie zabiegi czyszczenia wykonywane są przez wykwalifikowany personel.


Jak często należy piaskować zęby?

Naszym pacjentom zalecamy usuwanie osadu co 6-12 miesięcy. Pacjentom szczególnie podatnym na przebarwienia zębów, czyli palącym papierosy, pijącym duże ilości kawy, herbaty, czy czerwonego wina zaleca się częstsze wizyty, nawet co 3-4 miesiące.

Piaskowanie szczególnie sprawdza się w przypadku pacjentów ortodontycznych. Ze względu na trudności w prawidłowym oczyszczaniu zębów, zaleca się takim osobom piaskowanie raz na 3 miesiące.

Guided Biofilm Therapy

GBT- Guided Biofilm Therapy to indywidualny plan higieny dla każdego pacjenta. Najnowocześniejsza metoda pozwalająca na bezbolesne usunięcie kamienia, komfortowe piaskowanie, a także szczególną dbałość o pacjentów periodontologicznych.

Icon- infiltracja próchnicy płynną żywicą.
Innowacyjna technologia pozwalająca na pozbycie się nieestetycznych przebarwień, również po leczeniu ortodontycznym. Icon – to przeciwdziałanie próchnicy we wczesnych stadiach rozwoju. Skutecznie, bezboleśnie, w ciągu jednej wizyty.
Przed zabiegiem
Po zabiegu
Projektowanie stron internetowych Malbork