Witamy na stronie
naszego gabinetu
Nasza praktyka stomatologiczna została stworzona by zapewnić pacjentom maksymalny komfort i satysfakcję.
Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom oraz nowoczesnym technikom i materiałom możemy zagwarantować naszym pacjentom leczenie wolne od stresu, na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
Gwarantujemy:
miłą i przyjazną atmosferę,
bezbolesność leczenia,
obsługę wysoce wykwalifikowanego personelu,
kompleksowe leczenie,
nowoczesne wyposażenie i materiały,
najwyższą jakość.

W naszym gabinecie oferujemy:
Wybielanie zębów
Pełnoceramiczne licówki, korony, inlaye i mosty
Estetyczne wypełnienia kompozytowe

Idealny uśmiech to zęby nie tylko zdrowe, ale przede wszystkim wyglądające naturalnie.

Współcześnie stomatologia estetyczna oferuje wiele rozwiązań, które pomagają przywrócić piękny uśmiech.

(przed wybielaniem)

(po wybielaniu)
Wybielanie zębów

W gabinecie oferujemy dwie obecnie najnowoczeniejsze metody wybielania zębów na świecie. Pierwsza z nich to metoda nakładkowa polecana szczególnie pacjentom o cienkim szkliwie i nadwrażliwości zębów. Trwa ona ok. 2 tygodni przy czym efekt widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu preparatu wybielającego. Na pierwszej wizycie stomatolog pobiera wycisk łuku zębowego. Następnie w pracowni protetycznej przygotowywane są specjalne nakładki, dopasowane indywidualnie do kształtu zębów. Na kolejnej wizycie pacjent otrzymuje nakładki oraz strzykawki z żelem wybielającym wraz z dokładnymi instrukcjami co do dalszego postępowania.

Druga metoda to wybielanie zębów w gabinecie przy użyciu preparatów o odpowiednim stężeniu nadtlenku wodoru. Zabieg ten jest krótki - trwa ok. 1,5 godziny, a efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się przez ok. 2 lata. Metoda ta odpowiednia jest dla pacjentów o mocnym i grubym szkliwie.

Licówki porcelanowe

Licówki ceramiczne stanowią estetyczne rozwiązanie protetyczne w przypadku np: złamania korony zęba, erozji szkliwa lub wielu wypełnień (plomb), nieestetycznych przerw w uzębieniu, przebarwień czy innych zniekształceń korony zęba. Licówki ceramiczne są cienkimi, ceramicznymi płytkami, które przykleja się na przednią powierzchnię zębów.

Do wykonania licówki ceramicznej u pacjenta wystarczą zwykle dwie wizyty. Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu. Lekarz lekko oszlifowuje ząb, a następnie pobiera wycisk. Podczas kolejnej wizyty gotową licówkę umocowuje się na zębie. Dzięki nim ząb nabiera idealnego kształtu i oczekiwanego koloru.

Licówki ceramiczne:

Estetyczne wypełnienia kompozytowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów co do estetyki wypełnień stosujemy tylko najlepsze i najnowsze materiały kompozytowe oraz systemy łączące. Pracujemy głównie przy pomocy materiałów trzech firm: 3M-ESPE (USA-Niemcy), GC (Japonia) . Wykonując u nas wypełnienie w zębach przednich lub bocznych ma się pewność, że spełni ono wszystkie wymagania co do funkcji i estetyki.

Materiały kompozytowe najnowszej generacji pozwalają uzyskac efekt niewidocznej, perfekcyjnej odbudowy oraz uzyskanie tak trudnych efektów jak odtworzenie naturalnego koloru i refleksów świetlnych.

Materiały te mają unikalną kompozycję dzięki której posiadają optyczne właściwości charakterystyczne dla naturalnego zęba tj.
wewnętrzne odbijanie światła, które dokładnie odtwarza odbijanie światła charakterystyczne dla naturalnego zęba
wysokie rozpraszanie światła, dzięki czemu wypełnienie nie tylko dopasowuje się do zęba ale wręcz zlewa się z nim i staje estetycznie niewidoczne.

Zamknięcie diastemy

Różnorodne rozwiązania w zależności od sytuacji klinicznej. Możliwość zastosowania materiału kompozytowego, licówek ceramicznych lub koron porcelanowych.

Projektowanie stron internetowych Malbork