Witamy na stronie
naszego gabinetu
Nasza praktyka stomatologiczna została stworzona by zapewnić pacjentom maksymalny komfort i satysfakcję.
Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom oraz nowoczesnym technikom i materiałom możemy zagwarantować naszym pacjentom leczenie wolne od stresu, na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
Gwarantujemy:
miłą i przyjazną atmosferę,
bezbolesność leczenia,
obsługę wysoce wykwalifikowanego personelu,
kompleksowe leczenie,
nowoczesne wyposażenie i materiały,
najwyższą jakość.

(przed leczeniem)

(po leczeniu)
W naszej ofercie znajdą Państwo:
Bezbolesne leczenie próchnicy zębów, ubytków niepróchnicowych,
Rekonstrukcja złamanych zębów,
Korekty kształtu zębów,
Odbudowa zębów z zastosowaniem wkładów z włókien szklanych,
Usuwanie przebarwień,
Wybielanie zębów żywych i martwych.


Użycie mikroskopu stomatologicznego pozwala na wykrycie najdrobniejszych zmian próchnicowych i ich wczesne leczenie. Opracowanie ubytku w powiększeniu optycznym gwarantuje perfekcyjną dokładność oczyszczenia i jałowość zabiegu. Zwiększa to skuteczność leczenia oraz trwałość wypełnienia.


Stosując dodatkowo materiały wypełniające kompozytowe najnowszej generacji otrzymuje się efekt maksymalnie trwałego wypełnienia założonego na perfekcyjnie opracowany ubytek. W naszym gabinecie stosuje się kompozyty odznaczające się wysoką odpornością na złamania oraz dużą wytrzymałością na zginanie w połączeniu z niskim modułem elastyczności, co chroni przed działaniem sił zginających i zgryzowych, jak również zapobiega powstawaniu pęknięć.


Zgodnie z najnowszymi standardami leczenia zachowawczego nasi pacjenci zawsze mogą być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby nawet w przypadku głębokich ubytków zachować zęba żywego i nie leczyć go kanałowo. Tzw. leczenie biologiczne odwracalnych zapaleń miazgi (czyli nerwu w zębie) wykonujemy przy pomocy specjalnie w tym celu stworzonych leczniczych materiałów wypełniających. Po założeniu takiego wypełnienia wydziela ono bardzo wysokie stężenie jonów fluoru, wapnia i wodorotlenowych, dzięki czemu następuje remineralizacja i gojenie się tkanek zęba. Dopiero w przypadku niepowodzenia takiego sposobu leczenia, ząb jest kwalifikowany do leczenia kanałowego.
Projektowanie stron internetowych Malbork