Witamy na stronie
naszego gabinetu
Nasza praktyka stomatologiczna została stworzona by zapewnić pacjentom maksymalny komfort i satysfakcję.
Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom oraz nowoczesnym technikom i materiałom możemy zagwarantować naszym pacjentom leczenie wolne od stresu, na najwyższym poziomie za rozsądną cenę.
Gwarantujemy:
miłą i przyjazną atmosferę,
bezbolesność leczenia,
obsługę wysoce wykwalifikowanego personelu,
kompleksowe leczenie,
nowoczesne wyposażenie i materiały,
najwyższą jakość.
W naszej praktyce oferujemy:
Wizyty adaptacyjne
Indywidualnie dobierane i prowadzone programy opieki nad dzieckiem
Pełen zakres profilaktyki
Nauka czyszczenia zębów
Specjalnie przeszkolony personel i odpowiednio wyposażony gabinet
Materiały stomatologiczne stworzone z myślą o dzieciach
Bezbolesne leczenie


Bezstresowe leczenie

Jest to dla nas szczególnie istotna dziedzina stomatologii. Zdajemy sobie sprawę z istnienia głęboko zakorzenionego strachu wśród dzieci spowodowanego traumatycznymi dotychczasowymi przeżyciami podczas leczenia stomatologicznego. Pragnąc zmienić ten stereotyp stworzyliśmy kompleksowy program opieki stomatologicznej nad dziećmi. Aby zapewnić najmłodszym Pacjentom odpowiednią jakość i komfort opieki zdrowotnej wprowadziliśmy wizyty adaptacyjne, podczas których mali Pacjenci oswajają się z gabinetem i poznają swojego osobistego lekarza, który po zbadaniu dziecka zleca indywidualny program profilaktyki przeciwpróchnicowej.


Profilaktyka próchnicy

Wykonujemy pełny zakres zabiegów profilaktycznych u dzieci, zaczynając od nauki szczotkowania, a kończąc na wysoce specjalistycznych zabiegach jak np. ozonoterapia oraz zabezpieczanie bruzd zębów mlecznych i stałych specjalnymi bio-aktywnymi materiałami, które po założeniu do zęba czynnie biorą udział w remineralizacji i gojeniu uszkodzonych tkanek zęba. Poza tym posiadamy specjalne, kolorowe materiały wypełniające do zębów mlecznych np. różowe ze złotym brokatem.


Bezbolesne znieczulanie

W celu zapewnienia całkowitego komfortu leczenia dzieci, w odpowiednim momencie i po indywidualnym doborze dawki oraz sposobu podania, włączane jest znieczulenie miejscowe. Dzięki zastosowaniu systemu komputerowego The WAND Plus oraz Atraumatycznej Techniki wykonywania znieczuleń uzyskuje się bezbolesność nie tylko samego zabiegu leczniczego, ale także brak bólu podczas podawania znieczulenia.

Dodatkowo sama końcówka (igła) do aplikacji znieczulenia jest tak mała, iż lekarz jest w stanie ukryć ją między palcami czyniąc dla dziecka całkowicie niewidoczną.
Projektowanie stron internetowych Malbork